Marsilya & Nice & Milano Turu

Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi İle

Marsilya (1) – Nice (2) - Milano (2)

5 Gece 6 Gün

1.Gün: İstanbul – Marsilya

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Havayolları Kontuarı Önünde Siz Değerli Misafirlerimiz İle Saat 10:30’da Buluşma. Bagaj Ve Bilet İşlemlerinin Ardından Pegasus Hava Yolları Pc 1125 Sayılı Tarifeli Seferi İle Saat 10:30’da Marsilya’ya Uçuş.  Yerel Saat İle 13:10’da Varışa İstinaden Yapılacak Panoramik Şehir Turunda. 19. Yy’den Kalma Notre Dame De La Gadre Basilikası, Eski Liman Ve Marsilya Katedrali Görülecek Yerler Arasındadır.  Tur Sonrası Otele Transfer Ve Dinlenme. Geceleme Otelinizde.  

2.Gün: Marsilya – Nice  

Sabah Kahvaltının Ardından Marsilya’dan Ayrılıyor Ve Nice’e Doğru Yola Çıkıyoruz. Arzu Eden Misafirlerimiz Güzergah Üzerinde Ekstra Olarak Düzenlenecek Olan Arzu Eden Misafirlerimiz Ekstra Olarak Düzenlenecek Olan Aix En Provence&st Tropez (50 Euro) Turuna Katılabilirler. Çeşmeleri, Lavanta Tarlaları Ve Güzel Sanatlara Düşkünlüğü İle Bilinen  Fransanın En Pahalı Evlerinin Bulunduğu Bu Kenti Sakın Kaçırmayın.  Paul Cézanne’ın Memleketi Olması İle Tanınan Ve Küçük Bir Kent Olmasına Rağmen, 4 Üniversitesi İle İlgi Çeken Aix En Provence’da Lavanta Sabunları Almayı Unutmayınız. 1950’lerde Brigitte Bardot’un ‘ve Tanrı Kadını Yarattı’ Filmi İle Avrupa’nın İlgisini Üstüne Çektikten Sonra, Sosyetenin Göz Bebeği Olan Saint-tropez'e Hareket Ediyoruz. Burada Şehir Turu Yapıyor Ve Bu Ünlü Kasabayı Keşfetmek İçin Serbest Zaman Veriyoruz. Ardından Provence-alpes-côte D'azur Bölgesindeki Antibes' E Doğru Hareket Ediyoruz. Pablo Picassonun Da Eserlerinin Sergilendiği Grimaldi Şatosunu Da Panoramik Olarak Görüyoruz. Burada Verilen Serbest Zamanın Ardından Nice Şehrine Hareket Ediyoruz Ve Şehir Turumuz Başlıyor. TurumuzdaÜnlü Yürüyüş Caddesi La Promenade Des Anglais, Nice Limanı, Eski Nice Ve Dar Yaya Sokakları, Massena Meydanı, Çiçek Pazarı, Adliye Sarayı Ve Jean Medecin Bulvarı Görülecek Yerler Arasındadır. Gezi Sonrası Otele Transferimiz Yapılıyor.  

3.Gün:Nice 
sabah Kahvaltısının Ardından Serbest Zaman. Arzu Eden Misafirlerimiz Ekstra Olarak Düzenlenecek Olan St.paul De Vence Ve Cannes Turuna Katılabilirler (60 Euro). Turumuzda Sanat Galerileri Ve Benzersiz Coğrafyası İle St.paul De Vence Gezimizin İlk Durağı. Ardından Dünyaca Ünlü Film Festivaline Ev Sahipliği Yapan Cannes Şehrine Gidiyoruz. Fransız Rivierası’nın En Ünlü Şehirlerinden Biri Olan Bölgede Festival Binası, Croisette Bulvarı Ve Tarihi Sokakları Gezdikten Sonra Otelimize Geri Dönüyoruz. Akşam İse Dileyen Misafirlerimiz Ekstra Olarak Düzenlenecek Olan Monaco/ Monte Carlo Turuna Katılabilirler (75 Euro). Turumuzda Vatikan'dan Sonra Dünya'daki İkinci Küçük Bağımsız Devlet Olan Monako Prensliği Saray Tepesi İle Gösterişli Casinoları Ve Renkli Gece Hayatıyla Avrupa’nın En Işıltılı Noktalarından Biri Olan Monte Carlo Ziyaret Edilecektir. Trafiğin Durumuna Göre, Yol Üzerinde Güzel  Manzaralar Size Bekliyor, Akşam Saatlerinde Nice’e Dönülecektir. Geceleme Otelimizde.

4.Gün: Nice – Milano

Sabah Kahvaltısının Ardından Milano’ya Hareket Ediyoruz. Güzergah Üzerinde San Remo & Genova Turu (50 Euro) Düzenlenecektir. Turumuz san Remo İle Başlıyor. Antik Romalılar Tarafından Kurulmuş, İtalyan Riviyerası'nın En Büyük Turizm Merkezlerinden Biri Olan San Remo’da Yapacağımız Gezi Sonrası Cenova’ya Hareket Ediyoruz. İlk Durağımız Liman Bölgesi. Sampdoria’nın Maçlarını Oynadığı Luigi Ferraris Stadı, Piazza De Ferrari, San Lorenzo Katedrali Ve Torre Della Lanterna Göreceğimiz Diğer Yerler Arasındadır. Tur Sonrası Milano’ya Hareket Ve Panoramik Şehir Turu. Turumuzda Milano Kalesi ‘castello Sforzesco’, 19 Yy Endüstri Devrimine Damgasını Vurmuş Olan Galleria, Gotik Sanatının Yoğun Bir Şekilde Görülebileceği Duomo, Modanın Merkezi Olarak Bilinen ‘via Monte Napoleone’ Ve ‘via La Spiga’ Caddeleri Göreceğimiz Yerler Arasında. Tur Sonrası Otelinize Transfer Ve Geceleme.

5.Gün: Milano

Sabah Kahvaltısı Sonrası Serbest Zaman Arzu Eden Misafirlerimizi Ekstra Olarak Düzenlenecek Olan Como Gölü & Outlet&lugano Gölü(isviçre) Turuna Katılabilirler (65 Euro). Turumuzda Alpler’in Eteklerinde Uzanan Büyüleyici Manzarasıyla Lombardiya Bölgesinin Buzul Gölü Como Ve Çevresini Ziyaret Ediyoruz. Ardından Dünyaca Ünlü Markaları Bulabileceğiniz Outlette Alışveriş İmkanı. Outlet Ziyareti Ardından Alpler’in Eteklerinde Bulunan İsviçre’nin En Şık Ve Varlıklı Göl Kasabalarından Bir Tanesi Olan Lugano’ya Hareket. Fotoğraflamaya Doyamayacağınız Göl Kenarındaki Cafeleri İle Meşhur Olan Doğa Harikası Turumuzun Ardından Milano’ya Dönüş Ve Otelinize Transfer. Geceleme Otelinizde.

6.Gün: Milano – Bergamo - İstanbul

Sabah Kahvaltısının Ardından Serbest Zaman. Uçak Saatine Bağlı Olarak Havalimanına Transfer. Bagaj Ve Check-in İşlemlerinin Tamamlanmasının Ardından Pegasus Hava Yollarının Pc 1212 Sayılı Tarifeli Seferi İle Saat 12:10’da İstanbul'a Hareket. Yerel Saat İle 16:55’te İstanbul'a Varış Ve Turumuzun Sonu. 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi İle İstanbul(saw)- Marsilya (mrs)/ Bergamo(bgy)-ıstanbul(saw) Arası Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri

Havalimanı Vergileri

3*-4* Otellerde 5 Gece Kahvaltı Dâhil Konaklamalar

Havalimanı – Otel - Havalimanı Transferleri

Şehirler Arası Transferler

Panoramik Marsilya, Nice Ve Milano Şehir Turları

Şehir Vergileri

Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Vize Ücreti

Özel Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli

Her Türlü Otel Ekstraları Ve Kişisel Harcamalar

Opsiyonel Turlar

Müze Ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  PROMOSYON OLARAK SATILAN TURLARDA İPTAL/İSİM DEĞİŞİKLİĞİ/TARİH DEĞİŞİKLİĞİ YAPILMAZ

  3.Vize Bilgileri

  Bu Tur İçin Çok Girişli Schengen Vizesi Gerekmektedir.